Biz Kimiz?

İvatek Yazılım ve Bilişim Teknolojileri 2012 yılında Kosgeb Girişimcilik desteği ile Trabzon’da kurulmuştur. Faaliyet alanlarımız Özel Yazılım Geliştirme, Web Sayfası Tasarımı, Mobil Uygulama Geliştirme, Sosyal Medya Yöneticiliği, Grafik Tasarım UI & UX ve E-Ticaret hizmetleridir.

İvatek Yazılım; güncel teknolojilerin tüm nimetlerinden yararlanan bir anlayışla özel ve kamu sektörüne yazılım çözümleri üretmek için çalışan bir firmadır.

İvatek, bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere, farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu çözümleri, doğru teknolojilerle ve zamanında üretmek amacıyla kurulmuş, genç, dinamik ve yenilikçi bir çözüm ortağıdır.

İş sürecinizi çok iyi analiz ederek, birebir ihtiyaçlarınıza hitap eden, en doğru ve etkili teknolojileri, deneyim ve bakış açımızla da harmanlayarak, çözüme ulaştırmak istiyoruz.

Türkiye’nin ve Yazılımın Başkenti olan Ankara’da faaliyetlerini yürüten İvatek Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımı ile ürettiği yazılımlarla sektörde önde gelen firmalardan olmayı hedeflemektedir.

İvatek; hedeflerinize ulaşmak adına, başarınızı artırıcı, yazılım ve teknolojiler ile en etkin çözümlere ulaşmanızda yanınızdadır.

 

Çözüm & Hizmetlerimiz

Özel Yazılım Geliştirme

İhtiyaç duyduğunuz, sisteminize özel yazılım çözümlerini son teknolojileri kullanarak pratik çözümler üretiyoruz.

Profesyonel Web Tasarımı

Web üzerindedeki kimliğinizi, en prestijli şekilde sunmak için profesyonel web tasarımları oluşturuyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

İhtiyaçlara yönelik, Apple iOS, Google Android mobil uygulama çözümleri ile üstün tasarım ve yazılım kabiliyetlerini sizin için kullanıyoruz.

Grafik Tasarım UI & UX

Her türlü Grafik Tasarım işlerinizde, trend ve sanat eksenli çözümler üreterek sizlerin tatmin olacağı görseller hazırlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz en direkt iletişim kanallarından sosyal medya hesaplarınızı yöneterek görsel zenginlik ve güncel kalmalarını sağlıyoruz.

E-Ticaret

Artık Ticaretin olmazlarından olan E-Ticaret’e atılmanıza klavuz olup, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yaklaşım ve İlkelerimiz

İnovasyon
  • Teknoloji
  • Tasarım
  • Kullanıcı Deneyimi

Farklı, özgün yeni fikirler geliştirmekte ve bunları projelerimize uygulamaktayız.

Memnuniyet
  • Çözüm ve Zaman Odaklı
  • İnsan Odaklı
  • Dinamizm

Müşteri memnuniyetini önceleyen yaklaşımla ilerlemek istiyoruz.

Sürdürülebilirlik
  • Hizmet Sonrası Destek
  • Yerinde ve Zamanında
  • Güvenli

Sürdürülebilirlik için, bakım ve onarım hizmetleri için buradayız.